KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5795527
nr 579 5527
Signerad Max -86, 28x40
Kondition: skadad duk, slitage
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 27 april 2009
kl 19:50:11
350 kr
250 kr
500 kr
500 kr